KONST / Litografier / Färglitografier 12257036
nr 1225 7036
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 1979, EA-upplaga. Motivet: 40x30 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:04:33
14/12 13:43:19
700 kr
17/12 19:59:33
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal